Dodavatel průmyslových surovin, společnost Team Trade s.r.o., člen skupiny AG CHEMI GROUP nedávno oznámil úspěšné dokončení prodeje emise dluhopisů. Celkový objemem dluhopisů v hodnotě 24 mil. Kč (937 tis. Eur) , byl prodán ve velmi krátké době. Investoři tím prokázali svou víru v obchodní plány společnosti Team Trade.

„S naším úspěchem jsme velmi spokojeni a rádi bychom poděkovali všem našim investorům za to, že nám věří,“ řekl Pavel Kuchálik, ředitel divize Team Team. "Prodat tolik dluhopisů v tak krátkém časovém období dokazuje potenciál, který má výroba uhlíkových nanotrubek v dnešním výrobním světě a také víru našich investorů v naše podnikání. Pracuje se na tom, aby se investice proměnily v zisk, přičemž plány na výstavbu technologií pro průmyslové využívání uhlíkových jednostěnných trubic v nano rozměrech budou realizovány co nejdříve“.

Poptávky různých výrobců z oblastí gumárenství, plastikářství, polymerů či pryskyřic často překonávají možné dodávky této nové revoluční suroviny. Vzhledem k 14letým zkušenostem Team Trade s dodávkami a distribucí průmyslových surovin se zdá téměř jisté, že se společnost chystá nastartovat novou úspěšnou éru, což přinese zajímavý zisk i pro investory, kteří dluhopisy zakoupili.


Další informace lze získat i na níže uvedeném telefonním čísle.

                                      Pavel Kuchálik                   Project Manager                                                              dluhopisy@teamtrade.cz                +420 775 297 897